Interneta veikals ed-max.lv


Iepirkšanās interneta veikalos nu jau ir kļuvusi par daudzu cilvēku ikdienu, un nenoliedzami, tas ir ļoti vienkāršs un ērts veids, kā netraucēti,  brīvā brīdī izvēlēties sev nepieciešamos produktus neizejot no mājas. Arī piegādes iespējas mūsdienās ir ļoti plašas - iespējams izvēlēties tuvāko pakomātu pie mājām vai darba, kā arī kurjera pakalpojumu, kas jau nākamajā dienā piegādās paciņu līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijā. 

ed-max.lv ir interneta veikals ar plašu produktu klāstu

Pie mums Jums ir iespēja atrast un iegādāties datora tehniku un aksesuārus, sadzīves tehniku, apgaismojumu mājai vai birojam, instrumentus un interjera priekšmetus. Var atrast arī preces ballītēm dzīvniekiem, bērniem, automašīnai un motociklam. Kā arī var iegādāties produktus makšķerēšanas un medību entuziastiem, preces pārgājienam un tūrismam. Rūpējoties par veselību un skaistumu, ir pieejama arī skaistumkopšanas, veselības, fitnesa un sporta produkcija. 

Vienkārša, ērta pasūtīšana un saņemšana

Iegādāties pie mums var ļoti ērti un vienkārši - bez jebkādas reģistrācijas ir iespējams veikt pasūtījumu mūsu interneta veikalā ed-max.lv pāris sekunžu laikā. Preci ir iespējams arī izņemt pasūtījuma dienā mūsu birojā Rīgā - Braslas ielā 20-401 kabinetā, vai arī saņemt ar piegādi jau nākamajā dienā pie mājas durvīm.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips