Kā iepirkties?


Mēs darīsim visu, lai maksimāli ātri noformētu Jūsu pasūtījumu un piegādātu Jums paciņu. Parasti piegāde aizņem 1-3 dienas, no pasūtījuma apmaksas apstiprināšanas brīža, bet piegādes termiņi var arī mazliet mainīties atkarībā no Jūsu atrašanās vietas, kurjeru vai pakomāta noslogotības, brīvdienām vai svētku dienām.

  1. Lai pasūtītu preci, uzspiediet uz tās un spiežat pogu ''ielikt grozā''
  2. Kad visas vēlamās preces ir izvēlētas, lapas labajā pusē jāspiež poga ''PASŪTĪT''
  3. Noformējiet pasūtījumu, ievadot visus nepieciešamos datus un izvēlaties sev ērtāko piegādes veidu (saņemšana noliktavā vai piegāde) un samaksas veidu (Bankas pārskaitījums vai preces saņemšana ar pēcmaksu.
  4. Gaidiet pasūtījuma un preces pieejamības apstiprinājumu uz savu e-pastu un tālruni,
  5. Apmaksājot pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu, lūgums maksājuma mērķī ierakstīt sava rēķina/pasūtījuma numuru, ja maksājums tiek veikts no drauga vai radinieka bankas konta, lūgums ierakstīt maksājuma mērķī arī pasūtītāja vārdu un uzvārdu.
  6. Ja izvēlaties piegādi, tad gaidiet kurjera zvanu vai SMS no pakomāta un saņemiet sūtījumu. Ja vēlaties saņemt preci noliktavā, sazinieties ar mums, lai vienotos par saņemšanas laiku. P.s Noliktavā ir iespējams saņemt tikai iepriekš apmaksātu sūtījumu.

    Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā, droši zvaniet mums uz mob. 27102067, un mēs ar prieku Jums palīdzēsim! :)

Kontakti

+371 27102067
[email protected]

SIA ''ED MAX''
Reģ. nr.:  50203350871
Konts: LV62HABA0551051487859

.

Par mums:

Interneta veikals ed-max.lv piedāvā iespēju iegādāties dažādus noderīgus produktus mājai vai dārzam, elektroniskās ierīces automašīnām vai rotaļlietas bērniem. Kā arī pie mums varēsiet atrast dažādas hobiju un sporta veidu preces un aksesuārus dzīvniekiem.

Pirkumu grozs

Salidzini.lv logotips